vesti24.mk

Tag : Италијанец

ЦРНА ХРОНИКА

Пронајден мртов маж во апартман во Скопје

admin
Четириесет и четири годишниот М.М. од Италија вчера попладне бил пронајден мртов во изнајмен апартман во Скопје на улицата „Томе Арсовски“. Смртта била констатирана од...