vesti24.mk

Tag : Италијанска полиција

СВЕТ

Цел месец италијанската полиција трага по Светлана

Ivana
Италијанската полиција од 30 март годинава ја бара Светлана Михајлова која е пријавена за исчезната во Пјаченца. Според нејзиното семејство, таа излегла до продавница и...