vesti24.mk

Tag : италијанска старлета

Uncategorized

Старлетата која беше на “орална турнеја” остана без својот профил на Инстаграм, поради експлицитни фотографии (18+)

Ferad Aruc
На италијанската старлета ѝ бил избришан Инстаграм профилот поради експлицитна содржина. Сепак, старлетата не се согласува со тоа и прашува во што е проблемот. Паола...