vesti24.mk

Tag : италијански модел

ЗАБАВА

„Ја тренирал“ вилицата три години, па се пофали на тик-ток: Од глетката многумина жени останаа подзинати, а лекарите го осудија

admin
Италијански модел пред извесно време ги запрепасти своите следачи откако им ја покажа драматичната трансформација на својата вилица… Лука Марчези од Милано себеси се нарекува...