vesti24.mk

Tag : италијански парламент

ЗАБАВА

За време на говорот во собранието пратеник извади прстен и ја запроси својата колешка од истата партија (ВИДЕО)

admin
Флавио ди Муро, пратеник на Северната лига во Италија, за време на говор на седница на Парламентот, извади прстен и ја запроси својата колешка од...