vesti24.mk

Tag : Италјанка

ЗАБАВА

Забава Неа ќе ја паметите засекогаш: Жешка водителка го поткрена фустанот среде емисија

Ferad Aruc
Згодната и убава италијанска водителка Барбара Франческа Овиени имаше мала незгода додека во живо водеше емисија посветена на фудбалот. Таа носеше бело кратко фустанче, а...