vesti24.mk

Tag : италјанска музичарка

ЗАБАВА

Позната италијанска музичарка пронајдена мртва, по 16 дена пронајдено распарчено телото на нејзиниот син

admin
Посмртните остатоците од детето се пронајдени 16 дена по исчезнувањето на четиригодишниот и неговата мајка во близина на крајбрежниот автопат во Сицилија. Телото на неговата...