vesti24.mk

Tag : Ицповед

ЉУБОВ И СЕКС

ИСПОВЕСТ НА БОГАТАШ: Мислев дека е на настап, а ја затекнав во автомобил како му скока во скутот на љубовникот!

Ferad Aruc
Исповест на српски богаташ, бивш сопруг на една српска естрадна ѕвезда не остави никого рамнодушен. Признал дека се оженил со убава пејачка, бидејќи се заљубил...