vesti24.mk

Tag : ицторија на фармерките

ЗАБАВА

Дали ви е позната историјата на фармерките

admin
Фармерките сите ги имаме, сите ги носиме. Одговараат со маички, дуксерици, џемпери, наметки. Се вљубуваме во совршениот пар… Но, како настанале? Како успеале да станат...