vesti24.mk

Tag : Иљаз Иљази

ВЕСТИ

Слики од местото на настанот: Усеини крадел вода, па тепал и се заканувал со убиство

admin
Советникот во Општина Охрид од ДУИ Нефи Усеини го натепал професорот Иљаз Иљази од Штуловиот универзитет- причината била див приклучок на водоводната мрежа каде е...