vesti24.mk

Tag : кабина

ЗАБАВА

Жешки сцени од кабината: Пилотот ѝ се нафрли на стјуардесата, а патниците го снимија нивниот ер0тски чин

Ferad Aruc
нтимната атмосфера во пилотската кабина може да биде неодолива, а тоа најдобро го демонстрираа пилот и стјуардеса кои еден патник успеал да ги сними додека...