vesti24.mk

Tag : Кавај Ленард

Uncategorized

Ленард се враќа за финалето на Западот

admin
Кавај Ленард, крилниот кошаркар на Сан Антонио спарс, би требало да биде во составот на тимот за почетокот на финалната серија на Западната конференција со...