vesti24.mk

Tag : када со вода

ЗАБАВА

Девојка почина во када од струен удар- во едната рака го држела мобилниот телефон приклучен во струја , додека во другата…

admin
Русинката Анастасија (20) била пронајдена мртва откако настрадала од струен удар предизвикан од мобилниот полнач, пишува „Сан“. Несреќната девојка ја пронашла нејзината мајка кога се...