vesti24.mk

Tag : Каден Бенџамин

ЗАБАВА

Почина 11- годишното дете што јадеше тоалетна хартија

admin
Единаесет годишниот Каден Бенџамин од Јужна Африка, кој јавноста го запозна како момчето што јадеше тоалетна хартија, почина на 11-годишна возраст, пренесе „Дејли мејл“. Тој...