vesti24.mk

Tag : Кадети

МАКЕДОНИЈА

СЕКС СКАНДАЛ ВО МВР: Оливер Спасовски се обидел да сокрие сексуално злоставување на кадетки од страна на инструктор близок до Нухиу?

Ferad Aruc
После скандалите со сексуална злоупотреба на девојки во центрите под надлежност на МТСП на повидок е уште еден скандал овој пат произлезен од Центарот за...