vesti24.mk

Tag : кадрици

ЗАБАВА

Кадрици како од соништата без фен и фигаро – потребно ви е само ова! (ВИДЕО)

admin
Кадрици без топлина сами по себе не се нови, но виткањето коса со чорапи е идеја родена за време на изолација, како здрава алтернатива на...