vesti24.mk

Tag : Кадри Весели

БАЛКАН

Човекот за кого Вучиќ вели дека е господар на Косово: Се поврзува со ликвидации, трговија со луѓе, дрога…

Ferad Aruc
Медиумите во регионот известуваа за Весели за кого се тврди дека е еден од првите луѓе на „Црна рака“, позната по бројните киднапирања и убиства...