vesti24.mk

Tag : казнети возачи

ВЕСТИ

285 санкционирани возач во Скопје, 33 без возачка дозвола

admin
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (20.12.) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот Само на територијата на град Скопје...