vesti24.mk

Tag : казнети

ВЕСТИ

Казнети 91 возач во Скопје, 30 од нив за брзо возење

admin
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (26.03.) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територијата на град Скопје изречена...