vesti24.mk

Tag : казни за брзо возење

ВЕСТИ

Казни за брзо возење, непрописно паркирање, нерегистрирани возила

admin
Седум лица се полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки евидентирани во изминатото деноноќие на подрачјето на СВР Скопје. Санционирани се 18 возачи кои...