vesti24.mk

Tag : КАКОВ БЛАМ

ЗАБАВА

КАКОВ БЛАМ: На Рада Манојловиќ среде бина и пукнаа пантолоните пред сите (ФОТО)

Ferad Aruc
Познатата пејачка Радмила Манојловиќ доживеа мал пех на снимањето на емисијата на Гранд, кога среде бина пред сите и пукнаа пантолоните. View this post on...