vesti24.mk

Tag : каликна

ЗДРАВЈЕ

Научно откритие што ќе ги израдува мажите: Овој сок делува подобро од вијагра

admin
Шкотски научници спроведоа експеримент во кој учество зедоа 58 мажи на возраст од 21 до 64 години. Сите волонтери пиеле сок од калинка секој ден...