vesti24.mk

Tag : Кал Пател

ЗАБАВА

Ретко кој би го направил ова: Најде добитно ливче од еден милион долари, па го вратил на сопственикот

admin
Кал Пател, кој работи во мала продавница на неговите родители во Салина, Канзас, пронашол ливче за лотарија со добитна комбинација кое купувач случајно го заборавил...