vesti24.mk

Tag : Каја Гербер

МОДА

Познатата модна куќа “Шанел” мета на критики поради последната кампања

Ferad Aruc
Ќерката на супермоделот Синди Крафорд не само што се движи по нејзините чекори, туку и на само 16 години стана омиленото лице на светските модни...
Uncategorized

15-годишната ќерка на Синди Крафорд во мини фустан во Лос Анџелес

admin
Крушата под круша паѓа, 15 годишниот модел ќерката на славната манекенка Синди Крафорд е новото лице на парфемот Daisy Marc Jacobs. Долгоногата убавица присуствуваше на...