vesti24.mk

Tag : Кајли Џенер

ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Парада на Кардашијанките, прошетале како ангелите на Викторија Сикрет

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и нејзините славни сестри, оваа година за Ноќта на вештерките се маскирале во ангелите на Викторија Сикрет. Ким на себе носела огромни крилја...
ЗАБАВА

Светските ѕвезди “полудеа” на нов тренд за стаклена коса: Нов тренд кој ќе го обожува секоја девојка!

Ferad Aruc
Прво имавме тренд “стаклена кожа”, кој дојде од Кореја и означува многу мазна и ултра сјајна кожа. Новиот тренд, кој зема силен замав е сепак...
ЗАБАВА

Кој најмногу се богати и колку вреди еден пост на Инстаграм?

admin
Разбирајќи го огромниот потенција во онлајн сферата, маркетингот одамна се пресели на социјалните мрежи. Луѓето кои имаат голем број следбеници „вредат многу пари“. Но, кои...
ЗАБАВА

Обожавателите се убедени: Кајли Џенер е сурогат мајката на Ким и Канје?

Ferad Aruc
Помеѓу обожавателите се појави нова теорија за бременоста на најмладата сестра на кланот Кардашијан-Џенер. 37-годишната старлета Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест станаа среќни родители...
Uncategorized

Кајли Џенер:Суптилно признавање на вистината или ненамерно издавање?

admin
Кајли Џенер имаше фотосесија за Flaunt Magazine. Сите се чудат како преку ноќ доби облини како нејзините постари сестри, таа тврди дека пубертетот бил од...