vesti24.mk

Tag : кокосово масло

ЗАБАВА

Ви испукаа рацете од често миење? Ова е најдобриот лек за вас!

admin
Едноставен рецепт за испукани и црвени раце. Потребни ви се само кокосово масло и памучни ракавици. Пред спиење намачкајте кокосово масло на рацете и преку...
ЗАБАВА

Вистина или мит: Дали се слабее од зелен чај, јаболков оцет и кокосово масло?

admin
Луѓето секогаш бараат некој нов начин како да ги намалат килограмите, а тука се многу профитери и квази- експерти кои нема да ви ја кажат...