vesti24.mk

Tag : Комбуха

ЗАБАВА

Комбухата ви е сојузник за три работи, дознајте кои се и ќе почнете да ја употребувате

admin
Комбуха е лековитa габа од Азија, која стотици години се употребува од прехрамбени, здравствени и козметички причини. Од неа најчесто се подготвува ферментиран напиток кој потсетува на...