vesti24.mk

Tag : комисија за здравство

ВЕСТИ

Комисијата за здравство ќе ја разгледува можноста за целодневна настава во училиштата

admin
Комисијата за здравство викендов ќе ја разгледува можноста за целодневна настава во училиштата. Министерот за здравство Венко Филипче информираше дека е направена анализа за бројката...