vesti24.mk

Tag : комисија на вмро-дпмне

ВЕСТИ

Комисија за образование и наука на ВМРО-ДПМНЕ: За власта на СДСМ воопшто не важат правото и законите

admin
Комисијата за образование и наука на ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил споделија статус на кои пишуваат дека за СДСМ воопшто не важат правилата и законите...