vesti24.mk

Tag : компкутери

ВЕСТИ

Мицески: Поднесовме амандмани произлезени од потребите на граѓаните меѓу кои и за набавка на комјутери за учениците и за нови 50 амбуланти возила

admin
Во емисијата “Економски магазин,, каде тема на разговор беа амандманите предложени од опозицијата за буџетот за 2021 гостуваше координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ Никола...