vesti24.mk

Tag : конзумирање

ЗАБАВА

Зеленчук кој треба да го конзумирате секој ден

admin
Попај е лик од нашите омилени цртани филмови од детството кој е познат по својата сила. Неговата тајна лежи во спанаќот. Според зборовите на нутриционистката...
ЗАБАВА

Три позитивни промени што ќе ги почувствувате кога ќе престанете да јадете бел леб барем еден месец

admin
Лебот за многумина е омилена намирница без која не можат да го замислат ниеден оброк. Оваа бомба од јагленохидрати доаѓа во различни форми од кои...