vesti24.mk

Tag : контра

ВЕСТИ

Андов контра Заев и Џафери: Изборите не мора да се одложат за прием во НАТО

admin
Зоран Заев и Талат Џафери за да го променат датумот за одржување на изборите почнаа да ја збунуваат јавноста со пораки дека поради НАТО е...