vesti24.mk

Tag : концесии

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Во ден кога имаме 535 новозаразени, Заев дели концесии за брат му и братучедот, наместо поддршка за граѓаните

admin
Националната катастрофа денес зема уште поголеми размери. 535 новозаразени од #COVID, 6 починати.Политиките на Владата удираат во ѕид. Нема резултати од нивните мерки, но има...