vesti24.mk

Tag : копија

ЗАБАВА

Споделила фотографија од „ѕверот“ кој го возел нејзиното момче- поради еден коментар веднаш го оставила во истиот момент (ФОТО)

admin
Девојка од Кина наиде на лавина од коментари откако на социјалните мрежи се појави информација дека таа го оставила своето момче поради бизарна причина. Парот...