vesti24.mk

Tag : корекции

ЗАБАВА

Сакал да биде како Кен: Овој маж направи низа операции, погледнете како изгледа денес (ФОТО)

admin
Бразилскиот Кен, Маурицио Галди е опседнат со операции и не сопира, иако го загрозува својот живот. Родриго Алвес (34) веќе години наназад е познат по пластичните операции...