vesti24.mk

Tag : корекција

ВЕСТИ

ДИК ги корегираше бројките на избирачи кои гласале и на неважечките ливчиња на изборите

admin
Државната изборна комисија вечерва објави соопштение на својата веб страница со кое ги корегира резултатите од предвремените Парламентарни избори одржани на 15 јули, објавени на...
ЗДРАВЈЕ

Некогашната манекенка го редизајнирала меѓуножјето за да има поинтензивни оргазми

Ferad Aruc
Некогашната манекенка и мајка на две деца, 26 годишната Јазмин Оукхело откри дека отишла на третман за редизајнирање на нејзината вагина. “Сакам да имам поинтензивни...