vesti24.mk

Tag : корнет

ЗАБАВА

Дојде сезоната на сладолед, направете си вкусни корнети дома (ВИДЕО)

admin
Кога веќе правите домашен сладолед, зошто да не направите и домашен корнет во кој ќе го послужите вкусниот леден десерт? Потребни состојки: 2 белки, пола...