vesti24.mk

Tag : коронаворус

ВЕСТИ

Донесена официјална одлука: Се заоструваат мерките во борбата против коронавирусот – прочитајте кои мерки и официјално се донесени

admin
На вечерашната владина седница, донесовме заклучоци со цел зајакнување на мерките за заштита од корона вирус: ❗ Затворање на сите копнени гранички премини во Република...