vesti24.mk

Tag : корона избори

ВЕСТИ

На лицa позитивни на КОВИД-19 во Штип им е дозволено да гласаат- побарано прекин на гласањето

admin
На избирачките места 2276, 2252 и 2265 во Штип лица позитивни на коронавирусот дошле да гласале на локалните избори за градоначалник, дознава КУРИР. Истите лица...