vesti24.mk

Tag : корона криза

ВЕСТИ

Мицкоски: Владата не знае како да се справи со корона кризата, не чекаат уште полоши времиња

admin
Додека не очекува тежок период и полоши времиња со корона кризата, гледаме дека владата не знае како да се справи со ситуацијата, вели претседателот на...
ЗАБАВА

Корона-криза: „Џеј Кру“ пријави банкрот

admin
Американската модна куќа „Џеј Кру“ веќе подолго време се бореше со финансиски проблеми, но очигледно, корона-кризата беше крајниот удар за нив и сопствениците пријавија банкрот....