vesti24.mk

Tag : корпа за алишта

ЗАБАВА

Корпата за валкани алишта ви стои во тоалетот – Еве зошто тоа е голема грешка

admin
Ако имате корпа за валкани алишта, најверојатно ви стои во тоалетот близу машината за перење. Но, тоа е голема грешка која може да направи проблем....