vesti24.mk

Tag : Корсет

ЗАБАВА

Две години не го соблекла корсетот за да има тенок струк: Кога ќе видите како изгледа, ќе ги разберете негативните коментари (ФОТО)

admin
Запознајте ја девојка која ги помина последните две години со намера да ја ослабне својата половина за да добие совршена фигура на песочен часовник. За...
ЖИВОТ

Носела корсет 23 часа дневно, погледнете го резултатот!

Ferad Aruc
39 годишната Дијана Ринго одлучила да се врати во форма после пораѓајот. Американката после третиот пораѓај ги изгубила своите бујни облини, па бидејќи била незадоволна...