vesti24.mk

Tag : косопад

ЗАБАВА

Косопад е честа појава во пост ковид периодот

admin
Различни промени на кожата, манифестирани како црвенило, осип, лезии или поинтензивно опаѓање на косата се дел од симптомите кои може да ги предизвика Ковид19 во...