vesti24.mk

Tag : Костадин Костадинов

ВЕСТИ

Градоначалникот на Струмица се весели во кафана – За ВИП гости не важат ковид протоколи! (ВИДЕО)

admin
Струмичкиот градоначалник Костадин Костадинов се чини дека е ВИП гостин вечерва во ресторан во Струмица, според видеото и фотографиите подолу: Може да се забележи дека...
ВЕСТИ

Стоилковски до Костадинов: Што продавате сега од идентитетот?

admin
Што продавате сега од идентитетот? Ова прашање му го поставува портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов. „Нели ги затворивте сите...
ВЕСТИ

Нови обвинувања: „Непотизмот на Костадин Костадинов нема крај“

admin
За непотизам во семејството на портпаролот на СДСМ информира Цветанка Иљазова. „Непотизмот на Костадин Костадинов нема крај ! Јагода Јанковска тетка ( од негов татко...
ВЕСТИ

Стоилковски обелоденува дека постои скандалозно видео со Костадинов

admin
Гледам струмичкиот измеќар на криминалците, Костадин Костадинов отворено се заканува кон Ели Панова која го обелодени поткупот што неговиот шеф Зоран Заев го прави во...