vesti24.mk

Tag : Костанца Калабрезе

ЗАБАВА

Масата била од стакло, а таа во прекратка сукња: Водителката заборави дека не смее да го прави ОВА (ВИДЕО)

admin
Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но со тој потег преку ноќ станала популарна и надвор од Италија. Веројатно не ни помислила дека благодарение на...