vesti24.mk

Tag : Костим за капење

ЗАБАВА

Луд костим за капење: Можеби ќе им се допадне на мажите, но жените тешко дека ќе бидат воодушевени!

admin
Двајца млади момчиња решиле да ги надминат модните граници! Креатори на овој необичен костим за капење наречен „Брокини“ се двајца пријатели од Торонто, кои сакале...
ЗАБАВА

Французин нарачал костим за капење на интернет, а добил цело богатство

admin
Французин од градот Ван на полуостровот Бретања нарачал костим за капење за својата сопруга преку Интернет, но наместо тоа, стигнала пратка со златници и златни прачки...
ЗАБАВА

Хит за ова лето: Едноделни костими за капење

admin
Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се...
Uncategorized ЖИВОТ

Четири жени со потполно различни облици на телото облекле ист број на костим за капење – резултатот е неверојатен

admin
Четири жени со потполно различни облици на телото облекле ист број на костим за капење, со што испратиле моќна порака. Плус сајз манекенката Сони Тарнер...
ЗАБАВА

Плус сајз манекенката Ешли Грахам повторно објави необработени папaрацо фотографии

Ferad Aruc
Плус сајз манекенката Ешли Грахам со својот креативен тим одлучи во последниот сегмент од својата модна кампања за костими за капење да ги употреби необработените...