vesti24.mk

Tag : костум

ЗАБАВА

Ненадминат Џејмс Бонд: Костуми на Шон Конери продадени на аукција

admin
Два костуми кои се мета дека Шон Конери ги носел во филм се продадени за околу 8.000 евра на Интернет аукција. Се смета дека покојната...