vesti24.mk

Tag : коузон мк

Uncategorized

Вистинска исповед: Животот на еден Македонец на брод

admin
„Најдобрата работа кога си на брод е што можеш да го прошеташ целиот свет и да видиш места за кои можеш само да сонуваш. А...