vesti24.mk

Tag : кофа

ЗАБАВА

Поради оваа загатка многу луѓе ги заболе глава: Решението ви е пред носот, дали ќе го видите? (ФОТО)

admin
Една логичка задача стави на мака голем број на луѓе кои се обидоа да ја решат. Навидум е многу лесна, но тоа ќе го сфатите...