vesti24.mk

Tag : кочи анѓушев

ВЕСТИ

СДСМ Скопје со услов до Заев: „Тевдовски и Анѓушев, отстранете ги двајцата или ниту еден од нив“?

admin
Дали има несогласувања во партијата на СДСМ за реконструкција на Владата? ТВ21 од свои извори неофицијално дознава дека огранокот на СДСМ во Скопје настојува доколку...